Адвокат военного преступника Путина в ЕС – свирепый маразм и дикий цинизм

1 минута
44,7 т.
Адвокат военного преступника Путина в ЕС – свирепый маразм и дикий цинизм

Прем‘єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступив проти запровадження санкцій ЄС проти глави Російської православної церкви Кіріла. А до цього від був проти нового пакета санкцій про РФ, а до цього був проти…

Видео дня

Ви запитаєте, чому в країні, де майже 55 відсотків католиків і майже 20 відсотків протестантів так турбуються про 0.5 відсотків православних?!

Чому в країні, де в 2011 році після ухвалення Закону про право на свободу совісті та віросповідання, церкви, релігії та релігійні організації було скасовано реєстрацію більш як 300 громад релігійних меншин, так перейнялися "релігійною свободою для церкви ВІЙНИ Путіна-Кіріла"?

Бо Путінська Росія для нинішньої влади Угорщини більш ніж союзник - вона ментальний і світоглядний друг. А відповідно й влада Угорщини діє як АДВОКАТ Путінської Росії у Європейському Союзі.

Тож переконаний, що ініціативу віце-президентки Європарламенту Катаріни Барлі щодо позбавлення Угорщини права голосу в Європейському Союзі варто не лише підтримати, а й розширити - аж до позбавлення членства у ЄС.

Присутність в Європейському Союзі адвоката російської орди вбивць, ґвалтівників і мародерів військового злочинця Путіна - це лютий маразм і дикий цинізм! Бо за характером політичного режиму і світоглядними цінностями нинішній владі Угорщини належне й гідне місце саме в СНД імені Путіна.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...