2023-й как год Украины в Украине: нужны радикальные изменения

2 минуты
10,7 т.
2023-й как год Украины в Украине: нужны радикальные изменения

В Новогоднем обращении президента речь шла о 2022 году как годе Украины в мире.

Видео дня

И это верно и справедливо. Между прочим, такие своеобразные годы открытия Украины миром, как страны СВОБОДЫ и ДОСТОИНСТВА уже были после Оранжевой революции и Революции достоинства. Однако после такой позитивной мировой презентации не происходило ожидаемых радикальных изменений в самой Украине.

Далее текст на языке оригинала.

Тож нині маємо думати і планувати роботу саме в контексті невідкладних змін в нашій Державі, попри продовження воєнного стану.

Потребує закріплення та систематизація заходів щодо утвердження "Українського світу" та очищення від "Русько-советского міра". Це не лише демонтаж чи перейменування; це, передовсім, популяризація правдивої історії України, національної культури, народних традицій… Тому повернення ОБОВ‘ЯЗКОВИХ предметів історико-культурного напряму до ВСІХ вишів, перепідготовки вчителів історії та екскурсоводів, державна підтримка історичної документалістики та кінематографу, національного книговидання…повинні бути пріоритетними завданнями в 2023.

Завдання щодо утвердження в Україні ЦЕРКВИ, яка шанує і послуговуються УКРАЇНСЬКОЮ, залишається також актуальним.

З іншого боку – узаконення відповідальності за українофобію та відповідно очищення шкіл, вишів, закладів культури від пропагандистів та фанатів "руського міра".

Для повернення в Україну школярів, а особливо старшокласників, необхідне максимальне спрощення тесту чи ЗНО для вступу в наші навчальні заклади. Нагадаю, що чиновники ДОСІ не визначились: яким буде мультипредметний ТЕСТ для вступників-2023?!

Нинішній бюджет – це вирок не лише для влади, а й для Держави, бо посадовці, особливо на місцевому рівні, суттєво збільшила видатки на своє утримання і радикально скоротили фінансування на всю гуманітарну сферу. Тому перегляд бюджету-2023 із ВЛАДОцентричного та ЛЮДИНОцентричний – це ще один пріоритет.

Підтримка малого і середнього бізнесу, проекти й інвестиції задля зміцнення національної економіки вже сьогодні, а не після перемоги – таким мусить бути правильний алгоритм дії урядовців,а не навпаки як нині.

Отож, ВСІ СОТНІ ТИСЯЧ ЧИНОВНИКІВ, які в системі державної та місцевої влади утримуються на кошти платників податків, повинні в 2023 році врешті решт згадати, що їхній головний пріоритет – ЛЮДИНА і УКРАЇНА, а не таємні, корупційні тендери, кумізм…прикриті ура-патріотизмом.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...