УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Игорь Луценко
Игорь Луценко
Народный депутат Украины, член комитета по вопросам предотвращения и противодействия коррупции

Блог | Почему детей в Украине нужно знакомить с военным делом

Почему детей в Украине нужно знакомить с военным делом

В Скадовске россияне устроили соревнования по пилотированию БпЛА среди школьников – говорит Центр национального сопротивления, и добавляет: "Обучение детей основам пилотирования БпЛА, привлечению школьников и студентов к военно-промышленному производству – это нормальное явление для террористической России".

Далее текст на языке оригинала.

На жаль, останні 10 років, як і раніше, для миролюбивої України стало правилом і нормою НЕ готувати своїх дітей до захисту держави і НЕ знайомити їх із військовою справою.

Як наслідок, щоб набрати солдатів для захисту країни, зараз ТЦК ловлять випадкових людей на вулицях. А у РФ кількакратна перевага у живій силі – і це зараз без масової мобілізації.

Я думаю, що ніколи не пізно Україні зупинити цю політику демілітаризації свого суспільства. Ніколи не пізно визнати помилки попередників і врешті почати робити так, як треба – а саме, залучати дітей та молодь до вивчення дисциплін, котрі формують з них воїнів. Спорт, технології.

Я цим займався буквально до останнього дня перед повномасштабкою, вів гурток військово-патріотичного виховання, де ми освоювали дрони, стріляли з пневматики, вивчали вогнепальну зброю тощо. Дітям було – цікаво. Державі у всіх її проявах – байдуже.

Ще у далекому 14-му році я почав роботу з відродження системи допризовного військово-патріотичного виховання, з повернення у власність держави активів радянської організації ДОСААФ. Якби у мене тоді вийшло, то ми зараз мали б на порядок більше полігонів для тренування, приміщень для навчання – і військових, і молоді, і усіх охочих. Натомість величезні, мільярдні актвиви, призначені для воєнної та спортивної підготовки до служби в армії, лишили у руках тих, хто це розікрав.

Ця політика триває і по тепер, але ми, Україна, ще існуємо – а отже, є усі підстави це припинити, відновити систему підготовки молоді до захисту Батьківщини, створити мережу для виховання майбутніх українських воїнів. Бо Росія авральними темпами виховує своїх.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...