УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Один из главных сталинских палачей получил согласно карме: коммунистическую крысу сожрали другие крысы

Один из главных сталинских палачей получил согласно карме: коммунистическую крысу сожрали другие крысы

Ровно 70 лет назад, 23 декабря 1953 года в числе прочих был расстрелян бывший член Политбюро ЦК КПСС, министр внутри дел СССР Лаврентий Берия. Расстрелян после закрытого суда, который действительно был типичным для сталинских времен судилищем. Расстреляны по надуманным, шитым нитям обвинениям. Так что можно сказать, что не главный, но один из главных сталинских палачей получил согласно карме.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Але...

Але треба сказати про інше. На Берію, так само, як на мертвого Сталіна решта більшовицько-комуністичних злодіїв списали усі свої гріхи, при цьому ще й нахабно оббрехвши. Після чого, як висловився письменник Віктор Суворов, банда людожерів продовжила займатися улюбленою справою -людожерством. Гріхів у Берії власних вистачає з надлишком - наклепи навіщо?

Міфів навколо Лаврентія Павловича московською пропагандою створено багато. Ось головні. 

1. Він планував захопити одноосібну владу і тому випустив з таборів сотні тисяч бандитів, аби дестабілізувати ситуацію в країні. У часи "перебудови" навіть фільм зняли про це - "Холодне літо 53-го". 

От тільки Берія дурнем не був і чудово розумів, що другого поспіль грузина при владі ані народ, ані партійна еліта не сприймуть. Тому планування перевороту - міф. А з таборів насправді бандитів не випускали. На волю по амністії вийшли жінки, неповнолітні, хворі та засуджені на незначні терміни - переважно за т. з. "Законом про три колоски".

Так, деяка напруга виникла, але лише через те, що ці десятки тисяч людей опинилися на волі без засобів до існування, у місцевості, з якої важко було виїхати, та й не було за що. А місцеві ставилися насторожено й допомагати не хотіли. Тому доводилося йти на дрібні крадіжки, здебільшого, їжі та городини, аби вижити.

2. Берія гвалтував жінок та дівчат-школярок, яких для нього ловили просто на вулицях москви. Цей міф пішов з мерзенної книжки старого політрука Анатолія Сульянова "Берия. Арестовать в кремле". На цю тему також пару фільмів знято.

В реальності були жінки, які оголосили себе його коханками і навіть написали скаргу що Берія їх нібито згвалтував. Але пізнеіші дослідження істориків показали, що більшість з них були його особистими агентками з числа рідних партійної еліти. І коли виявлявся їхній зв`язок з Берією, їм краще було видати себе за жертв сексуальних утіх грізного наркома, аніж зізнатися, що вони "стукали".

3. Берія убив Сталіна. Це також міф, причому вигаданий "жовтою" пресою часів "Перебудови", коли газети виливали на голови народу тонни дутих сенсацій. 

А от що мало місце, так це те, що Берія був ініціатором того, що пізніше відбувалося під час "Перебудови". Берія відкрито пропонував об`єднати Німеччину, причому вона мала стати "буржуазною". Берія пропонував переглянути національну і кадрову політику, скасувати колгоспи і навіть... І навіть розпустити СРСР, а потім оновити на інших принципах і знову об`єднувати лише дійсно добровільно.

Чимало дослідників вважають, що цей кривавий кат і поплічник Сталіна міг би стати тим, ким став пізніше для Китаю Ден Сяопін. Але не судилося. Цього комуністичного пацюка зжерли інші пацюки. Може, для України і на щастя. Бо якби Берія реформував СРСР - навряд чи сьогодні українці жили б у незалежній державі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...