Злочинці полювали на метал, а жителі на злочинців
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Злочинці полювали на метал, а жителі на злочинців](https://i.obozrevatel.com/2011/9/15/774907.jpg?size=1944x924)
Невідомі злочинці тероризували Дніпровський та Святошинський райони столиці цілий місяць. Спритники крали із ліфтів мідні котушки. Через вандалізм у багатоповерхівках по 16 та 24 поверхи зупинялися підйомники.
Один кілограм міді чоловіки здавали по 70 гривень і заробляли близько 300 гривень з кожної котушки. Працівники ЖЕКу кажуть, причиною крадіжок із ліфтів є халатність та довірливість киян. Люди відчиняють двері під'їзду кому завгодно.
Звернули увагу, що підйомники нищилися лише у двох районах. Тож на місцях можливої появи злочинців були влаштовані засідки. В одну з них злодії і потрапили.