УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Завдяки Євро-2012 в Україні відбулася інфраструктурна революція - Колесніков

270
Завдяки Євро-2012 в Україні відбулася інфраструктурна революція - Колесніков

Підготовка до чемпіонату Європи з футболу 2012 року дала поштовх розвитку інфраструктури всієї України. На цьому під час конференції міністрів транспорту Східного партнерства у польському Кракові віце-прем'єр-міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Видео дня

"У результаті підготовки до Євро-2012 значно покращився стан транспортної інфраструктури нашої країни. Уже зараз від західного кордону до Києва можна дістатися дорогою першої категорії", - зазначив віце-прем'єр. Крім цього, він пообіцяв, що до 2015 року буде завершено трансукраїнську магістраль. "Це дасть можливість перетнути автомобілем Україну – подолати відстань з Заходу до Сходу України - максимум за 15 годин", - сказав Колесніков.

Чиновник також відзначив суттєвий розвиток аеропортів. За його словами, до Євро-2012 в Україні з'являться чотири надсучасних аеропорти, три з яких зможуть приймати далекомагістральні літаки. До того ж, Борис Колесніков відзначив стрибок у розвитку залізничного транспорту і найближчі плани в цьому напрямку.

"Найближчим часом в Україні буде електрифіковано 4,5 тис залізничних колій, що значно покращить як екологічну ситуацію, так і дозволить зменшити використання кількості палива", - сказав він. Одним із ключових пріоритетів транспортної політики нашої держави, як зауважив Борис Колесніков, є подальша потужна розбудова транспортної інфраструктури, яка б сприяла реалізації транзитного потенціалу України.