УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Захисник прав споживачів вимагала від підприємця 6 тис. грн хабара

312
Захисник прав споживачів вимагала від підприємця 6 тис. грн хабара

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Київській області за вимагання й одержання хабара затримали на "гарячому" одну з працівниць відділу контролю безпеки продовольчого та непродовольчого ринку Управління у справах захисту прав споживачів Київської області. Про це повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС.

Видео дня

Жінка, нехтуючи виконанням службових обов’язків із захисту прав споживачів і використовуючи службове становище, стала вимагати від одного з бориспільських підприємців хабар у сумі 6000 гривень. Причиною послугувала планова перевірка продмагу, що належить бізнесменові, й виявлені у господарській діяльності торговельного закладу певні проблеми.

Посадовець пообіцяла підприємцеві не накладати на нього штрафні санкції за виявлені правопорушення і запропонувала послуги з лобіювання інтересів торгівця упродовж наступного року. На умови подібної співпраці бізнесмен погодився не одразу. Після того, як контролер залишила підприємця, він зателефонував до міліції.

Прокуратурою Київщини відносно посадової особи порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання хабара. Її чекає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Нещодавно посадовець управління захисту прав споживачів отримав від підприємця 12 тис. грн хабара.