newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ющенко хоче повернути Бандері і Шухевичу звання Героїв

330
Ющенко хоче повернути Бандері і Шухевичу звання Героїв

Екс-президент України, лідер партії “Наша Україна” Віктор Ющенко у Верховному Суді оскаржив рішення Вищого адміністративного суду про незаконність президентських указів про присвоєння головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу та провіднику ОУН Степану Бандері звання Герой України. Про це повідомила прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова.

Видео дня

Прес-секретар зазначила, що Ющенко просить Верховний Суд скасувати рішення ВАСУ і відправити ці справи на повторний розгляд до суду нижчої інстанції. Ваннікова уточнила, що цей позов представник екс-президента направив до ВСУ 31 серпня.

2 серпня ВАСУ залишив у силі постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 21 квітня 2010 року про незаконність Указу Президента України "Про присвоєння Роману Шухевичу звання Герой України" (від 12 жовтня 2007 року №965/2007).

Також ВАСУ залишив у силі ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 23 червня 2010 року про визнання незаконним і скасування Указу Президента України №46/2010 від 20 січня 2010 року "Про присвоєння Степанові Бандері звання Герой України".