newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Вселенський Патріарх пропонує відмовитися від АЕС

201
Вселенський Патріарх пропонує відмовитися від АЕС

Вселенський (Константинопольський) Патріарх Варфоломій I запропонував відмовитися від атомних електростанцій на користь альтернативних джерел енергії.

Видео дня

Патріарх зробив свою заяву на тлі аварійних зупинок на японських АЕС після землетрусу і цунамі. Він переконаний, що АЕС становить набагато більшу небезпеку для Японії, ніж землетруси і цунамі.

"Ми молимося про народ Японії і звертаємо свій заклик до людей, які ухвалюють рішення у сфері атомної енергетики. За всієї пошані до науки пропонуємо замінити атомні електростанції, такі небезпечні для людства, різними формами "зеленої" енергії, яка безпечна. Творець дарував нам сонце, вітер, моря й океани, які можуть стати джерелами енергії, достатньої для людства", - заявив Варфоломій I.

На японській АЕС "Фукусіма-1" стався четвертий вибух. Навколо АЕС була встановлена 20-кілометрова зона повної евакуації населення. За її межами в радіусі ще 10 км жителям рекомендовано без крайньої необхідності не залишати домівки. Там закриті школи, громадські установи.