newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Уряд рекомендує знизити ціни на бензин

324
Уряд рекомендує знизити ціни на бензин

Учасникам ринку рекомендовано знизити ціну бензину А-95 на 5 коп., дизпалива на 10 коп. Про це повідомили в прес-службі Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Як зазначається в повідомленні, 18 липня 2011 р. на засіданні Експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля було прийнято одноголосне рішення рекомендувати учасникам ринку протягом найближчих трьох днів знизити вартість бензину марки А-95 на 5 копійок, дизельного палива на 10 копійок.

Головуючий на засіданні Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко зазначив, що нинішня світова тенденція на ринку нафтопродуктів і нафти дозволяє операторам українського ринку зменшити ціни на нафтопродукти. "Ми хочемо, щоб люди у нас бачили тенденцію до зниження вартості нафтопродуктів, враховуючи зменшення ціни на нафту на світових ринках. Хочу ще раз наголосити, що наша найголовніше завдання – це стабільність на ринку. Я вважаю, що зараз ми пройшли найважчий період, коли у наших сусідів був дефіцит, і це могло відбитися на нас", - зазначив Бойко. Він подякував учасникам ринку, які в часи цінових коливань витримували необхідний баланс і щодо ресурсів, і щодо ціни.

Видео дня

Під час засідання Експертно-аналітичної групи його учасники також зазначили, що ситуація на українському ринку нафтопродуктів є стабільною і прогнозованою. За оцінками учасників, наявні запаси пального на ринку дозволяють повністю забезпечити попит на бензини усіх марок та дизпаливо в Україні в короткостроковій та довгостроковій перспективах.