newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Українці хочуть бачити Путіна президентом Росії – опитування

300
Українці хочуть бачити Путіна президентом Росії – опитування

Президентом Російської Федерації хотіли б бачити прем’єр-міністра Володимира Путіна 28% українців, тоді як 12% громадян України бачать на цьому посту Дмитра Медведєва. Такі данні соціологічного опитування оприлюднив під час прес-конференції Євген Копатько, директор компанії "Research and branding group".

За його словами, 26% українців переконані, що Путін - кращий президент для Росії, 11% вважають кращим діючого главу РФ. Крім того, 22% опитаних вважають, що для України теж краще, щоб президентом РФ знову став Путін.

Копатько зазначив, що серед кандидатів, яких би вони хотіли бачити на посаді президента РФ, громадяни України (2% опитаних) називають Бориса Нємцова. За його словами, в Росії цей політик користується ще меншою підтримкою. "Мабуть, це через його участь в українських політичних ток-шоу", - додав соціолог.

Видео дня

Дослідження було проведено в серпні 2011 року в 24 областях України та АР Крим на основі репрезентативної квотної вибірки. В ході дослідження було опитано 2 тис. 78 респондентів віком від 18 років. Похибка не перевищує 2,2%.

Нагадаємо, президентські вибори в РФ відбудуться у березні 2012 року. Результати цього дослідження свідчать також про те, що Росію дружньою країною вважають 26% українців, а просто сусідом – 22%.