УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Україна зіграє важливу роль у вирішенні європейських конфліктів - генсек ОБСЄ

330
Україна зіграє важливу роль у вирішенні європейських конфліктів - генсек ОБСЄ

Україна може зіграти важливу роль у вирішенні багатьох конфліктів, пов'язаних з питаннями Середземномор'я. Про це повідомив Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Дзанньер на брифінгу в МЗС. Зокрема, підсумовуючи результати зустрічі з міністром закордонних справ Костянтином Грищенко Генсек підкреслив, що цей візит надзвичайно важливий для парламентської асамблеї.

Видео дня

Він додав, що як тільки вступив на посаду генерального секретаря, для нього дуже авторитетним стало питання візиту в Україну. У цьому контексті він нагадав, що скоро Україна приступає до головування в ОБСЄ. Генсек також висловив думку, що це складне завдання і перед тим, як приступити до головування, Україна повинна налагодити тісну співпрацю з керівництвом ОБСЄ. "Все це потрібно, щоб потім разом працювати на результат", - підкреслив він.

Дзанньер додав, що є ряд невирішених питань, вирішення яких може головування України. Зокрема, це конфлікти Середземномор'я, що й визначить головне завдання в асамблеї. "Саме тому Україна зіграє роль у вирішенні багатьох європейських конфліктів", - додав він.