newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Угода про безвізовий режим може бути підписана до кінця року

255
Угода про безвізовий режим може бути підписана до кінця року

Угода про безвізовий режим може бути підписана до кінця поточного року. Про це на брифінгу заявив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. Він також висловив сподівання, що всі неузгодженості, які є в проекті угоди про зону вільної торгівлі буде ліквідовано.

Видео дня

Коментуючи заяви окремих європейських політиків про те, що євроінтеграційні наміри України неможливі у зв’язку з судовим процесом над екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко, політик нагадав, що під час останньої сесій Європарламенту було прийняте рішення про невтручання у внутрішньополітичні процеси України. "Було прийняте рішення, що євроінтеграційний вектор України – це одне, а політична ситуація – це інше", - зазначив він.

Єфремов також додав, що Україні європейський ринок є надзвичайно цікавим. "Багато хто намагається нас (Україну , ЄС та Росію) стикнути лобами і кажуть, що якщо ви підете туди, то іншого вам не бачити. Насправді, це неправильний підхід. Це, по великому рахунку, невміле залякування нашої держави і створення якихсь ілюзій. Ми як держава маємо можливість і маємо право працювати в усьому спектрі послуг, які нам пропонуються і якщо нашій державі вигідно співпрацювати з Європейським Союзом, а це вигідно бо там ринок більше 16 трлн дол., то, зрозуміло, ми будемо це робити. І ми, звичайно, хочемо зберегти дружні, братські стосунки з нашим сусідом Російською Федерацією",- зазначив Єфремов. Він також висловив переконання, що жодного загострення ситуації між двома країнами не буде, а всі заяви, які лунають на сьогоднішній день, це елементи передвиборної ситуації в Росії.

Коментуючи газову угоду між Україною та Росією, політик назвав її "дуже серйозною". "Ціна газу в четвертому кварталі за тою формулою, яка підписана для України може бути 564 долари мінус 100 дол. Тих, про які домовились наші Президенти в результаті "Харківських угод", тобто виходить 464 долари плюс 100 доларів отримує наша держава за транзит, все одно ціна виходить велика, навіть в порівнянні з тими цінами, які Російська Федерація встановлює для цілої низки європейських країн, які мають абсолютно іншу економіку і абсолютно іншу цінову політику", - зазначив Єфремов.

Під час засідання Погоджувальної ради перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку та торгівлі Андрій Клюєв сказав, що Кабінет Міністрів України закликав парламент на цьому тижні розглянути два законопроекти, які стосуються безвізового режиму з Євросоюзом.