newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Японії не можуть знайти 40 українців

210
У Японії не можуть знайти 40 українців

Ще не з усіма українцями в потерпілих від землетрусу регіонах Японії вдалося встановити зв'язок.

Видео дня

"Не всі з них стояли на консульському обліку, не про всіх у нас були дані, тому складно їх знайти. Хтось сам вийшов на зв'язок, з кимось зв'язалися через рідних. Серед них потерпілих немає. Інших шукають місцеві еміграційні служби", - заявив радник посольства України в Японії Юрій Лутовинов.

"Українці, які проживають в Токіо, повідомили нам, що на зв'язок поки не вийшли близько 40 співвітчизників", - додав він.

У найбільш постраждалих регіонах проживали 176 громадян України: у префектурі Міягі – 19 людей, Івате - 4, Фукусіма - 22, Ібаракі - 32 і Тіба - 99. Такі дані надала посольству України в Японії місцева імміграційна служба, за даними якої, усього в Японії проживає 1590 наших співвітчизників.

Як повідомляли раніше, землетрус магнітудою 8,9 стався в Японії 11 березня, що спричинило цунамі заввишки більш ніж 10 метрів. Кількість загиблих від землетрусу і цунамі тільки в префектурі Міягі може досягти 10 тисяч людей.

На трьох АЕС було введено режим НС через вихід з ладу системи охолодження. Японія вже попросила допомоги у МАГАТЕ у зв'язку з проблемами на атомних електростанціях.

Міністерство закордонних справ порекомендувало громадянам України утриматися від поїздок до Японії.