newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Росії встановлюється дев'ять часових зон

282
У Росії встановлюється дев'ять часових зон

З 1 вересня в Росії встановлюється дев'ять часових зон. Зонами, що знаходяться якнайдалі від Москви - плюс 8 годин до московського часу - стануть Камчатка, Магадан, Сахалін.

Видео дня

Термін "годинна зона" приходить на зміну "часовому поясу". У березні Росія в останній раз перевела годинник і тепер живе за "літнім часом". Про рішення скасувати перехід на "зимовий" час оголосив Президент РФ Дмитро Медведєв. "Я прийняв рішення про скасування переходу на "зимовий" час - починаючи з осені поточного року - і даю відповідне доручення уряду", - сказав він.

Дмитро Медведєв підкреслив, що "необхідність адаптуватися (до переведення стрілок годинника - ред.) пов'язана і зі стресом, і з захворюваннями", тому скасування такого переходу буде корисною. Проблема переходу на "літній-зимовий" час стосується всіх людей, відзначив Президент, нагадавши, що у своєму посланні Федеральним Зборам у 2009 році торкнувся цієї теми, яка стала предметом серйозних досліджень.

Крім того, пропонується з 30 жовтня 2011 року з 2 години ночі перевести Приморський край і Республіку Саха (Якутія) в 7-й часовий пояс (плюс 6 годин до московського часу), а Іркутську область - в 5-й часовий пояс (плюс 4 години до московського часу). Відповідно, зараз в цих регіонах на одну годину більше за московським часом.