УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У московській психіатричній лікарні за "Единую Россию" віддали 93% голосів

228
У московській психіатричній лікарні за 'Единую Россию' віддали 93% голосів

У Москві, в Психіатричній лікарні ім. Гіляровського, на виборах в Держдуму за правлячу партію "Единая Россия" проголосували 93,14% виборців, або 353 людини.

Видео дня

Також на цій ділянці голоси виборців отримали "Справедливая Россия", що набрала 6,07% (23 голоси), і ЛДПР - 0,79% (3 голоси).

Решта партій отримали 0% голосів, повідомили в Московській міській виборчій комісії по виборчій дільниці № 3295, в межі якої входить єдине домоволодіння, а саме Психіатрична лікарня № 3 ім. Гіляровського за адресою: ул. Матроська тиша, буд.20.

Після підрахунку приблизно 96% протоколів у Держдуму РФ проходять чотири політичні партії: "Единая Россия", КПРФ, "Справедливая Россия" і ЛДПР, при цьому єдинороси втрачають конституційну більшість.

Явка виборців на виборах до Держдуми шостого скликання, що відбулися в неділю, 4 грудня, в цілому по Росії склала 60,2%. На попередніх парламентських виборах в грудні 2007 року явка склала 63,78 відсотків.

Нагадаємо, Президент РФ Дмитро Медведєв, який очолює передвиборний список Единой России, заявив, що партія на виборах до Держдуми РФ виступила гідно, а розклад сил в парламенті відобразить реальний розклад політичних сил в країні.