У Криму провели тренінги з впровадження системи all inclusive

253
У Криму провели тренінги з впровадження системи all inclusive

У Криму провели ряд тренінгів з впровадження системи "здоровий all inclusive" з кримськими особливостями. Про це повідомив заступник голови Ради Міністрів - міністр курортів і туризму Криму Георгій Псарьов, повідомили в прес-службі Мінкурортів Криму.

Зокрема, за даними Псарева, проведено 6 тренінгів на базі санаторіїв Алушти і Ялти. У майстер-класах взяли участь більше 300 представників санаторно-курортного бізнесу з різних регіонів Криму, в тому числі з Алушти, Євпаторії, Ялти, Сімферополя, міста Саки і т. д.

Віце-прем'єр також повідомив, що в даний час в Криму близько 50 санаторно-курортних установ і готельних комплексів перейшли на систему харчування за принципом "шведського столу", ще ряд об'єктів розміщення працюють за системою all inclusive.

Як повідомлялося раніше, в рамках семінарів з впровадження системи харчування "здоровий all inclusive" з кримськими особливостями представників кримського турбізнесу ознайомили із закордонним досвідом і світовими тенденціями; розповіли про різні види обслуговування при організації харчування (A-la-carte, меню "де жур" , табльдот, меню "а пар", буфетне обслуговування); про нюанси оформлення столів і розстановки страв і напоїв; про обладнання, яке використовується при впровадженні системи живлення all inclusive; про переваги такої системи, а також про продукцію кримських виробників, яку можна ефективно використовувати.

Для участі у тренінгах була також запрошена команда аніматорів, яка презентувала спеціальну розважальну програму. Крім того, у майстер-класах взяли участь кримські винороби, які розповіли готельєрам, як використовувати їх продукцію в системі живлення all inclusive, а також запропонували організовувати свята, шоу-програми, винні фестивалі з використанням кримським вин.

Источник:Голос