newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Києві завершився 28 тиждень моди

243
У Києві завершився 28 тиждень моди

Протягом 6 днів свої колекції майбутнього холодного періоду показали понад 40 вітчизняних дизайнерів. Та поза подіумним майданчиком, гості заходу знаходили собі заняття і у кулуарах.

Видео дня

“Для тих, хто хоче виглядати модно, вже цього сезону на Ukrainian fashion week працює шоу-рум. Тут можна підібрати вбрання не лише на свій смак, але й гаманець”, - каже журналіст Марія Бірюкова.

Вже традиційний шоу-рум із одягом українських дизайнерів працював протягом усього "тижня". “Баєри”, постійні та нові клієнти могли ближче роздивитись речі та приміряти їх.

“Якість хороша, тому що це найперше, про що ми дбаємо. Якість дизайну і, відповідно, ціна, це теж дуже важливо, тим більше в нинішній час. Я використовувала таку гамму невибіленого льону з яскравими вкрапленнями фіолетового, рожевого кольору. А також принцип нюансу - шампань. Теж додала кружево для літньої романтики”, - розповіла дизайнер Олеся Теліженко.

В останній день показів основної програми колекцію для "VULDI" представив Михайло Ліпаков. Дизайнер присвятив показ чоловікові-батьку, що піклується про свою дитину. Речі із досить дорогих тканин гармонійно поєднались із комфортним кроєм.

“З самого початку свого життєвого шляху слід розуміти до чого він прагне. Я закликаю до цього, тому, якщо Ви звернули увагу, абсолютно різні за стилістикою, але при цьому концептуально в рамках одного показу були представлені луки - це все наш сучасний мужчина”, - каже дизайнер Михайло Ліпаков.

Королівські перегони від Олени Голець подали мужніх чоловіків в образі денді. Дизайнерка вже кілька років співпрацює із італійським майстром чоловічого вбрання Отторіно Реджинато, що свого часу працював із торговою маркою "Brioni". Жіноча частина колекції вразила вольовим образом впевненої леді.

“У жінок були штучно виставлені стегна, трошки збільшені, і штучно завужена талія. Але це було зроблено так, що носити це дуже зручно, але ви отримуєте максимальну форму силуету. Тому що там була використана технологія чоловічого костюму, тобто ми робимо чоловічий піджак на бортівці”, - розповіла дизайнер Олена Голець.

Вперше модельєр Михайло Воронін представив жіночі моделі. Щоправда розроблялись вони низкою конструкторів та дизайнерів, зокрема і донькою - Ларисою, але все відбувалось під пильним оком кутюр'є. Навіть моделі, що працювали на показі, не були обділені увагою зі сторони Михайла Вороніна.

“Ми приїхали і привезли їм і коньяку, і пиріжки, і бутерброди, їх багато, 24 людини, після репетиції - втомлені. Я покажу жінку таку, яку я бачу - не розбишака, не в порваних джинсах, а жінка, як Маргарет Тетчер”, - каже модельєр Михайло Воронін.

Завдяки масштабам та можливостям культурно-музейного комплексу "Мистецький Арсенал", організаторам вдалось подовжити подіум із 30 до 52 метрів. А це дало змогу деяким режисерам-постановникам перетворити дефіле на міні-шоу європейського рівня.