newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У Донецьку затримали однопартійця Яценюка

258
У Донецьку затримали однопартійця Яценюка

Затримано голову Донецької обласної організації партії "Фронт Змін" Олександра Ярошенка. Як повідомили у прес-службі партії, затримання відбулося вночі 7 вересня у квартирі його доньки, за надуманими підставами. Ярошенка вивезли автомобілем у Донецьк і місце його перебування невідоме.

У "Фронті Змін" зазначають, що це сталося відразу після поїздки до Донецької області лідера партії Арсенія Яценюка, який виступив з різкою критикою дій Президента, уряду та місцевої влади. "Фронт Змін" уже вісім місяців бореться проти ліквідації в області шкіл та медичних закладів, і завдяки представникам партії вдалося відстояти 12 шкіл у кількох містах Донецької області та не допустити закриття дитячої лікарні у Донецьку, йдеться у повідомленні.

Видео дня

"Дії влади, яка закриває школи, лікарні, не виконує жодних передвиборчих обіцянок, викликають різке невдоволення в жителів Донецького регіону. Натомість активні дії "Фронту Змін" з захисту прав людей та їхніх дітей схвалюються жителями Донеччини, викликають симпатію та підтримку", зауважили у прес-службі.

"Влада не в змозі впоратися з економічними проблемами, покращити життя людей реально, а не на словах. Вона вдається до політичних переслідувань тих, хто не на словах, а на ділі допомагає людям", - заявляють у "Фронті Змін". У партії вимагають негайного звільнення Ярошенка та припинення політичних переслідувань.