УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Церква може визначити майбутнє України - президент ЄНП

354
Церква може визначити майбутнє України - президент ЄНП

Українська церква може відіграти важливу роль у визначенні європейського майбутнього нашої країни. Таку думку висловив президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс під час міжнародного круглого столу "Діалог між українськими церквами і партією "Європейська народна партія".

Видео дня

Політик підкреслив, що відсвяткувавши 20-ту річницю незалежності, Україна нарешті має зрозуміти, куди рухається і яким буде її майбутнє. Це, за його словами, має стати головною метою нашої країни.

При цьому, як зазначив Вільфред Мартенс, сьогодні зв'язок між релігією і політикою дуже тісний, тому церква і релігійні громади можуть підштовхнути політиків до ухвалення відповідальних рішень. "Я не приїхав до вас, щоб читати вам лекції, але ваша церква може відіграти дуже важливу роль і допомогти визначити майбутнє вашої країни", - зазначив президент Європейської народної партії.

Він також сподівається, що в майбутньому Україна стане демократичною країною, в якій на першому місці будуть демократичні цінності і верховенство права.