newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Томенко: якщо державною мовою буде російська – це кінець Української держави

324
Томенко: якщо державною мовою буде російська – це кінець Української держави

Микола Томенко вважає, що законопроект регіоналів Ківалова та Колесніченка "Про засади державної мовної політики", що передбачає використання регіональних мов нарівні з державною написаний згідно з так званою Доктриною російського націоналізму, про яку, як правило, в Москві згадують напередодні виборів.

"Насправді – це російські націоналісти в українській владі, які російських націоналістів російської влади реалізують документ, написаний в Росії", - зазначив віце-спікер.

"Якщо влада підтримає цей законопроект, і більшість проголосує за нього хоча б в першому читанні, тоді українська влада реалізує російський проект, не просто російський державний проект, а націоналістичний проект і захоче розвалити цю країну. Тому що цей закон – це перший крок до розвалу України. Це ж не проблема – мова чи не мова, можна уявити собі наслідки цього, коли державні стандарти життя у половини країни одні, а у другої половини інші", – заявив Микола Томенко.

"Якщо мовою освіти і державної служби на половині території України буде російська – це кінець Української держави", – додав він.