newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Проблеми з кредитами - це жах для трьох млн українців

837
Проблеми  з кредитами - це жах для трьох млн українців

Серйозні проблеми з погашенням кредитів, особливо валютних, мають сьогодні 3 млн українців. Про це заявив голова Асоціації антиколекторів і правозахисників України «Ваша Надія», головний координатор «Першого всеукраїнського з’їзду споживачів фінансових послуг» Федір Олексюк.

За його словами, сьогодні в Україні 12 млн громадян є клієнтами різних фінансових організацій. З них 10 млн — вкладники, 4 млн — позичальники. При цьому близько 70% позичальників частково або повністю не виплачують кредит, тому що через економічні причини просто не мають такої можливості.

Федір Олексюк відзначив, що ситуація з поверненням кредитів в Україні «просто страшна»: за даними асоціації, 30% звернень позичальників до антиколекторів стосуються корупції з боку посадових осіб банків.

Видео дня

«Згідно з останніми опитуваннями, близько 90% респондентів сказали, що вони або не довіряють, або не хочуть мати нічого спільного з кредитами. Це страшні речі. Увесь світ, фактично, живе в кредит, і кредит — це добре. Відношення до позичальників і до того, як вони захищені... звичайно, вимагає дуже серйозних змін», — підкреслив Федір Олексюк.