newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

ПР: заяви закордонних політиків щодо справи Тимошенко – це нормально

324
ПР: заяви закордонних політиків щодо справи Тимошенко – це нормально

Заяви та заклики європейських та американських політиків щодо справи Юлії Тимошенко – нормальне явище. І ті, кому вони адресовані їх почують. Про таке заявив депутат від Партії регіонів Віталій Заблоцький коментуючи заяву Президента Польщі Броніслава Комаровського щодо справи Тимошенко.

Видео дня

"Ці попередні аналогічні заклики і ті заклики, які ще будуть – це цілком нормальний процес, і було б дивно, якщо б вони не з’явилися. Бо події, які відбуваються на пострадянському просторі як в Росії, Білорусії, України, вони величезну увагу привертають і Державного департаменту США, і відповідних кіл Європейського союзу, і надалі будуть привертати", - зауважив Заблоцький. "Я вважаю, що їх обов’язково почують ті, хто мають почути. Не треба перебільшувати однорідність євроструктур і керівництва Євросоюзу, бо існують і інші месенджі, існують інші точки зору", - заявив регіонал.

Заблоцький зазначив, такі заяви можуть пригальмувати процес підписання угоди про асоціацію з ЄС, але вирішального значення мати не будуть. "Не виключено, що цей процес має бути пригальмований, але я вважаю, що вирішального значення ці звернення мати не будуть".