newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Через справу Тимошенко конфлікт між Україною і РФ неминучий - російський депутат

249
Через справу Тимошенко конфлікт між Україною і РФ неминучий - російський депутат

Процес над екс-прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко може мати негативні наслідки і призвести до чергового конфлікту в українсько-російських відносинах. Про це заявив член Ради Федерацій РФ (верхньої палати парламенту) Василь Дума.

"Контракт має дві сторони: одна газ купувала, а інша - відпускала. Справа Тимошенко лежить у сфері газу, і вже почалися розмови про перегляд цін як на газ, так і на транзит. Природно, укласти договір на тих самих умовах, що і з Тимошенко, українській владі буде неможливо - інакше навіщо тоді її судити. А ми на зменшення цін не підемо. Думаю, що конфлікт неминучий", - вважає він.

За словами сенатора, у цій ситуації дуже важко розібратися, чи має процес над Тимошенко політичний або юридичний характер. Дума пояснив, що це пов'язано з самою специфікою управлінської роботи. "Як колишній керівник великих структур можу з впевненістю сказати: як тільки підписуєш перший наказ або платіжку - можна притягувати. Така наша система, можна "накопати" на будь-яку людину", - зазначив він.