УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Попов з віником прибирав Парк Слави

450
Попов з віником прибирав Парк Слави

16 квітня у Києві відбувся загальноміський суботник. Про це повідомила прес-служба КМДА.

«Наше місто – наш дім. І лише від нас залежить, наскільки комфортно нам живеться у цьому домі. Благоустрій міста – це одночасно і особиста справа кожного, і загальна спільна мета. Це справа, заради якої варто об’єднатися усім – представникам влади, бізнесу та громадських організацій, дітям та дорослим, студентам та школярам, усім, хто мешкає у цьому прекрасному місті. Саме це і сталося, коли на вулиці вийшли тисячі людей, аби зробити Київ чистим. І я вдячний усім і кожному окремо за цей внесок у розвиток столиці», – сказав Олександр Попов.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов подякував працівникам комунальних служб, державних установ, державних та приватних підприємств, волонтерам громадських організацій та усім мешканцям міста, які взяли участь у загальноміському суботнику, що пройшов у всіх десятьох районах міста. Загалом, під егідою столичної влади, 16 квітня спільними зусиллями було прибрано близько 90 об’єктів.

Нагадаємо, що традиційно у третю суботу квітня столиця відзначала День довкілля. Участь у суботнику взяли посадовці Київської міської державної адміністрації. Особисто Олександр Попов долучився до прибирання у Парку Слави. Співробітники апарату та структурних підрозділів КМДА також долучилися до прибирання у парках та скверах столиці.