УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Підвищена увага НАТО до України відповідає інтересам суспільства - Томенко

282
Підвищена увага НАТО до України відповідає інтересам суспільства - Томенко

Підвищена увага Парламентської асамблеї НАТО до внутрішньополітичних процесів в Україні об'єктивно відповідає інтересам українського суспільства. Про це заявив заступник голови Верховної РадиМикола Томенко на засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО. Він зазначив, що це відповідає інтересам суспільства, оскільки така увага "покликана виявити і допомогти нашій країні усунути ті проблеми, які суттєво уповільнюють її зближення з ЄС".

Видео дня

Томенко висловив сподівання, що буде звернуто увагу на проблеми, які обговорюються в українському суспільстві. За його словами, "це і проблема співвідношення права і політики у судових резонансних процесах, які сьогодні відбуваються в Україні, і можливих змін до Конституції України та механізмів, як це відбуватиметься, і зміни до виборчого законодавства".

Томенко зазначив, що проблема поваги демократичних цінностей, у першу чергу, прав людини, верховенства права є сьогодні досить важливою. "У нинішніх умовах ця тема має ще й неординарне практичне значення з огляду на те, що саме їй відведена роль каталізатора процесів в Україні на шляху до європейської інтеграції", - підкреслив він.