newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

ОБСЄ надасть Україні технічну допомогу при підготовці виборчого законодавства

186
ОБСЄ надасть Україні технічну допомогу при підготовці виборчого законодавства

ОБСЄ заявляє про готовність надати технічну допомогу Робочій групі при Президентові України з питань удосконалення законодавства про вибори. Про це сказав координатор проектів ОБСЄ в Україні Любомир Копай під час зустрічі з міністром юстиції Олександром Лавриновичем.

Видео дня

За словами представника ОБСЄ, організація брала участь у розробці концепції законопроекту та зацікавлена у продовженні такого співробітництва.

Зокрема, ОБСЄ готова забезпечити переклад матеріалів Робочої групи для кращого розуміння змісту та методів роботи іноземними експертами та спостерігачами.

Любомир Копай наголосив, що ОБСЄ не підтримує заяви про непрозорість діяльності Робочої групи, оскільки до участі в роботі над майбутнім законопроектом було залучено не лише широке коло іноземних експертів, а й представників опозиційних політичних сил. При цьому представники опозиції брали активну участь у роботі групи, а серед концептуальних пропозицій щодо положень майбутнього закону, які були підтримані Президентом України, значна кількість належала представникам від опозиції.