newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Інформація про відставку Табачника виявилася жартом Льовочкіна

474
Інформація про відставку Табачника виявилася жартом Льовочкіна

Міністр освіти Дмитро Табачник не збирається у відставку і не планує створювати партію. Інформація про відставку виявилася жартом Льовочкіна. Як повідомлялося раніше, глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін проанонсував швидке звільнення Табачника.

Видео дня

Насправді ніхто нічого не анонсував. Як повідомило джерело в Адміністрації Президента, повністю "скандальна" відповідь Льовочкіна на питання про відставку Табачника була такою: "Так, обов'язково, але невідомо коли". "І при цьому Льовочкін посміхався, всім виглядом даючи зрозуміти, що жартує", - додало джерело і пояснило, що найближчим часом звільнення міністра не планується.

Відзначимо, у зв'язку з таким резонансом, ЗМІ вже почали міркувати про замінника Табачника і його політичне майбутнє. А коли 1 вересня вранці Табачник не з'явився в одну зі столичних шкіл, де він був у списку почесних гостей, відразу пішли розмови: готується до відставки. "Я сьогодні працюю у Вінницькій області. Ми відкрили нову гімназію в Шаргороді. І це була давня домовленість, яку 31 серпня я погодив з прем'єр-міністром", - розповів Табачник. Щодо розмов про свою відставку Табачник поставився з іронією - він теж вважає, що Льовочкіна неправильно зрозуміли.

Водночас, нещодавно поширилися чутки, що Дмитро Табачник планує вийти з Партії регіонів і створити власну партію, на що міністр категорично заперечив. "Жодну партію створювати я не збираюся. Я є членом Партії пегіонів, більш того - членом її політради", - сказав Табачник. Нагадаємо, що 30 серпня, голова Адміністрації Президента заявив, що на Табачника чекає відставка с посади міністра освіти.