newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Наливайченко: українська Феміда судить вибірково

261
Наливайченко: українська Феміда судить вибірково

10 березня Жовтневий районний суд Запоріжжя засудив члена ВО "Свобода" Ю. Гудименка до двох років позбавлення волі умовно за пошкодження пам’ятника Дзержинському.

Видео дня

«Не може бути так, щоб іменем України засуджувались люди, які висловили своє обурення щодо катів українського народу, і в той же час покривались люди, які чинять відверту наругу над пам’яттю українських героїв», - переконаний голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко.

Він нагадав - українська Феміда щедрою рукою засуджує юнака до двох років позбавлення волі умовно за напис на пам’ятнику засновнику ВЧК та одному із організаторів «червоного терору» Дзержинському та вже декілька місяців тримає під вартою членів українських патріотичних організацій за пошкодження пам’ятника винного в організації геноциду українського народу Сталіна, але жодним чином не реагує на численні випадки пошкодження пам’ятників борцям за українську державність.

«Чомусь ні правоохоронна, ні судова системи ніяк не відреагували на ушкодження у Кривому Розі пам’ятника у вигляді хреста з викарбуваними іменами борців за українську державність, у Дніпропетровську — пам’ятного знаку, встановленого на місці поховання бійців армії УНР, у Лохвиці — пам'ятника жертвам голодоморів та політичних репресій, у Тернополі — меморіальної дошки народному депутатові трьох скликань, голові ОУН Ярославі Стецько. І це лише незначна частина існуючих подібних прикладів», - обурюється Валентин Наливайченко.

"Переконаний - подібна упередженість правоохоронної системи не лише незаконна та аморальна, а й приводить до посилення недовіри до неї з боку людей щодо можливості отримувати справедливі судові рішення", - зазначив голова Політради "Нашої України".