newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Верховна Рада розгляне мораторій на продаж сільгоспземель

261
Верховна Рада розгляне мораторій на продаж сільгоспземель

Верховна Рада на пленарному засіданні в середу розгляне законопроект №7541, що передбачає продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2015 року.

Видео дня

Про це сказано на порядку денному парламенту на 2 березня ц.р.

Також Рада розгляне ратифікацію Конвенції про захист дітей і співробітництво в питаннях міждержавного всиновлення й внесення змін до низки законів у зв'язку із приєднанням України до цієї конвенції.

Порядок денний на середу складається в основному із проектів законів і постанов, внесених депутатами від опозиційних фракцій.

Депутати планують розглянути збільшення фінансування Міністерства охорони здоров'я на 700 млн гривень для закупівлі автомобілів швидкої допомоги для сільських установ і оснащення амбулаторій і фельдшерсько-акушерських пунктів, а також проект закону про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян України.

Крім того, на порядку денному законопроект про визначення принципів діяльності парламентської опозиції, проект постанови про дотримання прав української громади в Росії.

Також депутати мають намір розглянути проект постанови про створення Національної конституційної асамблеї й проект закону про процедуру підготовки й затвердження нової Конституції.

Рада на пленарному тижні 1-4 березня розгляне близько 75 законопроектів і проектів постанов, повідомляють Українські новини.