newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Мінюст України зареєстрував нову політичну партію

612
Мінюст України зареєстрував нову політичну партію

Зареєстровано 187-му українську політпартію – "Мерітократична партія України". Про це повідомили в прес-службі Мін'юсту.

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ про реєстрацію нової політичної партії - "Мерітократична партія України".

Реєстрацію організації було здійснено на підставі офіційного повідомлення, що отримав Мін'юст, про створення "Мерітократичної партії України", затвердження її статуту та програми. Відповідні рішення були ухвалені Установчим партз'їздом 22 січня 2011 року.

Метою своєї діяльності партія визначила побудову в Україні передової інноваційної, екологічної, справедливої та успішної країни, яка здійснить цивілізаційний внесок у розвиток всього людства та створить рівні можливості для необмеженої самореалізації та гідного життя кожного громадянина України завдяки побудові принципово нового суспільства, заснованого на ідеях мерітократії. Цю мету партія збирається реалізувати шляхом активної участі у виробленні та реалізації державної політики через отриману на виборах владу.

За інформацією, наданою до Мін'юсту, головою "Мерітократичної партії України" обрано Шевченка Ігоря Анатолійовича (голова ГО "Мерітократична Україна").

Політична партія "Мерітократична партія України" стала 187-ю партійною організацією, зареєстрованою в Україні.