Ляшко відвідав у психлікарні соратника, який відкусив охоронцю палець

281
Ляшко відвідав у психлікарні соратника, який відкусив охоронцю палець

Народний депутат Олег Ляшко відвідав у Луганській обласній клінічній психічно-неврологічній лікарні соратника, активіста Радикальної партії в Луганську Михайла Пащука, який у вересні на сесії міськради відкусив охоронцю палець. Про це повідомили у прес-службі партії О.Ляшка.

М.Пащука, який у вересні на сесії міськради відкусив охоронцю палець, доправили до психлікарні 10 грудня. Експертиза довела, що Пащук в той момент діяв в стані афекту і не контролював свої дії, що ж до розумової, інтелектуальної діяльності, то з ним все гаразд. Водночас, суд прийняв рішення про стаціонарне обстеження Пащука в божевільні.

О.Ляшко висловив думку, що Пащук викривав злочинні дії влади, тож вона вирішила позбутися опонента, зробивши з нього божевільного, щоб він не міг відстоювати інтереси громади в судах. Депутат пообіцяв витягнути соратника із психлікарні.

"Я не дозволю знущатися з людини. Ми витягнемо його з божевільні. Я звернуся до Генпрокуратури щодо правомірності його утримання в психлікарні та забезпечу адвоката для подальшого розгляду у судах", - наголосив О.Ляшко.

Источник:УНН