Каладзе залишив збірну Грузії, щоб скинути режим Саакашвілі

267
Каладзе залишив збірну Грузії, щоб скинути режим Саакашвілі

Знаменитий грузинський футболіст Каха Каладзе пішов зі збірної та об'єднався з мільярдером Бідзіною Іванішвілі, щоб скинути режим Президента Михайла Саакашвілі. Найбагатша людина Грузії і найвідоміший футболіст країни створили новий політичний рух "Грузинська мрія". Урочисте оголошення про нього пройшло в неділю у державному концертному залі в Тбілісі.

Видео дня

Каладзе повідомив, що залишає національну збірну, де він був капітаном. "Після 15 років і 83 матчів я йду з глибоким сумом", - сказав він. На думку західної преси, цей відхід став першим кроком до політичної кар'єри, яку футболіст збирається побудувати в майбутньому.

Цікаво, що на сцені серед запрошених був і український футболіст Андрій Шевченко, який несподівано приїхав з Києва. "Побачивши, як Каладзе виголошує свою промову і з яким ентузіазмом реагує на неї народ, Шевченко сказав: "Я не зрозумів жодного слова з того, що він сказав, але зрозумів, що він говорив від щирого серця", - сказав Шевченко.

Нагадаємо, на початку жовтня Бідзіна Іванішвілі виступив проти чинного президента Михайла Саакашвілі і пообіцяв створити опозиційну партію. Незабаром бізнесмена позбавили грузинського громадянства, яке необхідно для створення партії.

"Не важливо, що пропаганда стверджує, ніби я людина Путіна. Народ не обдурити, нехай навіть режим шпигує і контролює і народ відчуває страх. Тепер і американці, і вся Європа, переконалися в тому, що мені можна довіряти, почали налагоджувати з нами контакти", - сказав Іванішвілі. Раніше представники влади неодноразово звинувачували Іванішвілі у зв'язках з Кремлем і спробі "купити грузинську політику".