newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Гриценко: під час виборів протестні настрої зростатимуть

285
Гриценко: під час виборів протестні настрої зростатимуть

"Кількасот людей на акції протесту сьогодні можуть вийти, сотні тисяч – ні. Вони не вірять, що щось можуть змінити, бо влада демонструє свою силу – не силу розуму чи розв’язання проблем, а силу правоохоронних органів, і люди бояться", - заявив голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

Він також відзначив, що зараз люди пригнічені, розчаровані, однак, коли будуть вибори, то страх зникатиме.

"Громадяни побачать можливість, як у 2004­му, – обрати когось іншого. Будуть зростати протестні настрої, які вихлюпнуться на вулиці", - передбачає народний депутат.

Голова "Громадянської позиції" зазначив, якби влада аналізувала ситуацію глибоко, то вона боялася б абсолютно неконтрольованого сплеску активності і протестних настроїв.

Видео дня

"Адже коли мажори гасають на машинах, які коштують по мільйону доларів, на шаленій швидкості й убивають людей і абсолютно безкарно уникають відповідальності, терпець народу може урватися. Не дай Боже, такий горе­водій уб’є вагітну, яка виявиться кримською татаркою, то людей сколихне так, що ніяка міліція їх не зупинить. Гляньмо на Туніс, де підприємець підпалив себе. Там розгорілася така революція, яка знесла всю владу. Те ж стосується і Лівії, Судану, Йорданії", - розповів Анатолій Гриценко.

Водночас, він попередив, що це вже не буде той Майдан – гордий, спокійний, упевнений у собі, з усмішкою, - який був 2004 року. Навпаки, на думку народного депутата, це вже буде щось зле, "яке буде ламати, підпалювати, бити".

"Оцього влада має боятися і не допускати такої ситуації. Бо зараз вона збільшує прірву між собою і громадянами, коли безкарно розкрадає, а людей залишає з їх інтересами наодинці. І тільки це вийде за критичну межу, то може вибухнути, де завгодно", - наголосив Анатолій Гриценко.