newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Гриценко: без згоди киян форматують тушками нову більшість Київради

216
Гриценко: без згоди киян форматують тушками нову більшість Київради

«Сьогодні чесним було б піти на дострокові вибори у Києві, переобрати міського голову і Київраду», - вважає голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Він повідомив, що за офіційними даними, які підтверджує голова КМДА Олександр Попов, за роки роботи космічної команди розікрали мільярди доларів, тисячі гектарів дорогоцінної столичної землі в охоронних зонах, національних заповідниках, сотні об’єктів здані в оренду за копійки.

«Тепер ті самі люди, які приймали ці рішення, формують в Київраді вже іншу більшість. Вони за командою згори проголосувати, практично призначили новим секретарем жінку з першої тридцятки мільярдерів, а насправді просто непублічно між собою домовилися, що за тихеньку роботу під шапкою Партії регіонів, їх не посадять до в’язниці», - зазначив Анатолій Гриценко.

Видео дня

Позитивом, на його думку, є лише те, що прокуратура крок за кроком через суди скасовує лобістські рішення, якими віддали мільярди із комунальної власності комусь в конкретні руки. «Проте я боюся, що ця домовленість призупинить активність прокуратури. І що те повернуте рішеннями судів до комунальної власності майно перейде в чиїсь інші руки», - відмітив голова «Громадянської позиції».

Водночас він наголосив, що киян в черговий раз обдурили, знову без їхньої згоди і їх вибору форматують тушками нову більшість: частина депутатів, яких кияни обирали за списками різних партій, тепер пишуть заяви на вступ до ПР, чим фактично зраджують свої передвиборчі обіцянки.

«Я повірив би в щирість намірів влади покращити ситуацію в столиці, якби на черговій сесії з вже новим секретарем Київради прийняли рішення скасувати одномоментно всі попередні рішення щодо землі, які суперечать раніше затвердженому генеральному плану розвитку Києва, і потім притягли до відповідальності винних. А так це схоже на чергову змову мільярдерів», - підкреслив Анатолій Гриценко.