УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Герман: Звинувачувати Президента у плагіаті просто смішно

258
Герман: Звинувачувати Президента у плагіаті просто смішно

Радник глави держави Ганна Герман називає брехнею інформацію, що книга Президента України Віктора Януковича "Opportunity Ukraine" є плагіатом.

Видео дня

"Твердження про те, що Президент платив за свою книжку видавництву "Mandelbaumverlag" - це абсолютна неправда. Це - комерційний проект кількох видавництв... в основу книги лягли, з того, що я читала, а я знаю президентські тексти, бо я працюю з Президентом дуже давно, його статті, його роздуми, його виступи в різні роки, які він робив і які опубліковані в його раніших книжках. Можливо, хтось із політиків колись і використовував якісь думки з книжок В.Януковича. Це просто смішно звинувачувати Президента, що він використовує якісь тексти Стецьківа чи Волги", - сказала Ганна Герман.

Вона наголосила, що інформація про плагіат книги Віктора Януковича є намагання очорнити дії Президента. На думку радника глави держави, видання, яке розповсюдило цю інформацію, "все, що не робить Президент, все обливає брудом".

Також Ганна Герман наголосила, що в Москві буде видано російський варіант книги "OpportunityUkraine", оскільки спочатку вона була написана російською мовою. Вона також наголосила, що книга отримала схвальні відгуки експертів.

"Я можу Президента тільки привітати з цією книжкою", - підкреслила Ганна Герман.