newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Держземагентство планує за 2 місяці ліквідувати черги з видачі держактів

288
Держземагентство планує за 2 місяці ліквідувати черги з видачі держактів

Державне агентство земельних ресурсів України оголосило безпрецедентну кампанію з ліквідації затримок реєстрації та видачі державних актів на право власності земельними ділянками. Про це повідомили у прес-службі агентства. Сьогодні у м. Вишневому було вручено держакти місцевим жителям. У заходах, зокрема взяли участь Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко, Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк.

Видео дня

У рамках національного курсу Президента України Віктора Януковича боротьби з корупцією Держземагентство планує ліквідувати черги та затримки видачі актів по всій території України протягом найближчих двох місяців. За період вересня – жовтня 2011 року планується видати близько ста тисяч актів.

Територіальні органи Держкомзему переходять в режим щоденного прийому громадян та безперебійної видачі державних актів. З кінця серпня в Україні запрацювала перехідна автоматизована система реєстрації - віднині всі процеси автоматизовані, вперше записи здійснюються без внесення даних до паперових книг. З 2012 року в Україні буде запущена повноцінна автоматизована система ведення державного земельного кадастру в рамках нещодавно прийнятого Закону "Про державний земельний кадастр". Також Законом запроваджуються спрощені процедури реєстрації в чіткі і короткі терміни та вводиться комфортне обслуговування громадян за принципом єдиного вікна.

Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко зазначає, що однією зі складових земельної реформи є наведення порядку в органах земельної сфери, ліквідація черг та будь-яких проявів хабарництва. "Вже найближчим часом громадяни на власному досвіді відчують комфортність роботи з нами. Робота Держземагентства стане прозорою та зрозумілою, громадянам більше не треба розриватися між кабінетами чиновників та роками чекати на оформлення документів", - зазначив він.