Дефолту США ніхто не допустить - Яценюк

281
Дефолту США ніхто не допустить - Яценюк

Дефолт США означає крах фінансової системи світу. Тобто на даному етапі ніхто не допустить краху фінансової системи світу, тому Україні потрібно думати не про дефолт США, а про ситуацію в середині країни, зокрема про зростання зовнішнього боргу.

Про таке заявив лідер "Фронту Змін" Арсеній Яценюк. "Що відбуваєеться в світі? Кажуть про те, що може відбутись дефолт Сполучених Штатів. Я дозволю собі перефразувати – дефолт Сполучених Штатів означає дефолт світової економіки, тому що вся світова економіка в основі своїй базується на доларі США. Друкарський станок знаходиться саме у Сполучених Штатах. Дефолт США означає крах фінансової системи світу. Це означає, що на даному етапі ніхто не допустить краху фінансової системи світу", – заявив Яценюк.

"Щодо України... В Україні повинні думати не про дефолт США, а про фінансовий стан країни, не про курс долара, а про курс гривні, не про безробіття в США, а про безробіття в Україні і не про те, що буде відбуватись десь за межами України, а про те, що треба робити Україні. І дуже прикро, що в нас нема ніякої політичної дискусії з цього приводу", – зазначив політик.

Источник:5 канал
Арсений Яценюк