newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

БЮТ пропонує залишити фракцію тим, хто бере нагороди від Януковича

261
БЮТ пропонує залишити фракцію тим, хто бере нагороди від Януковича

Фракція "БЮТ-Батьківщина" у Верховній Раді запропонувала тим депутатам, яких нещодавно президент Віктор Янукович нагородив відзнаками або почесними званнями або не приймати ці нагороди, або залишити фракцію. Про це повідомили у прес-службі партії "Батьківщина". Більшість членів фракції вважають, що у нинішній ситуації опозиціонери не мають права ухвалювати будь-які нагороди "з рук людини, яка вибудовує диктатуру і здійснює політичні репресії".

Раніше народний депутат Сергій Міщенко відмовився від почесного звання "Заслужений юрист України". Свій вчинок він пояснив тим, що не може прийняти таке високе звання, тому що "те, що коїться в Печерському суді, це не правова держава, це правовий нігілізм", і зазначив, що не може отримати нагороду від влади, яка використовує юристів для політичних репресій.

Нагадаємо, Янукович до Дня Незалежності нагородив державними нагородами кількох губернаторів, політиків, у тому числі і опозиційних. Серед них, зокрема, члени фракції "БЮТ-Батьківщина" Юрій Крук, Олександр Буджерак, Іван Куровський, Лев Бірюк, Анатолій Семинога, Володимир Скубенко, Анжеліка Лабунська (7 вересня, вийшла зі складу фракції "БЮТ-Батьківщина").