УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бродський: законопроект щодо біометричних документів, ніщо інше, як лобіювання інтересів окремих людей

375
Бродський: законопроект щодо біометричних документів, ніщо інше, як лобіювання інтересів окремих людей

Законопроект щодо посвідчення особи та підтвердження громадянства України, яким вводиться низка додаткових біометричних документів, є лобіюванням інтересів окремої групи людей. Так, Урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський в своєму блозі прокоментував відповідний законопроект, який пройшов перше читання Верховної Ради.

Видео дня

"Групою депутатів (Коновалюк В., Зарубінський О., Мойсик В., Бережна І., Буджерак О.) на розгляд ВР був внесений і вже прийнятий у першому читанні законопроект про введення біометричних паспортів. Це пластикові картки, функції яких, по суті, нічим не відрізняються від функцій паспорта. А виробництво коштуватиме пристойних грошей", - написав Михайло Бродський в блозі.

"Також законопроектом передбачено запровадження значної кількості інших біометричних документів (соціальне посвідчення, посвідчення застрахованої особи, посвідчення особи з інвалідністю тощо) і створення спеціальних відомчих структур для обліку таких документів, що теж потягне за собою величезні кошти", - акцентував Урядовий уповноважений.

Також Урядовий уповноважений Михайло Бродський заявив: "Я вже звернув увагу уряду на те, що законопроект суперечить політиці уряду і політиці Президента. По суті, він лобіює інтереси окремих груп людей".