Азаров їде до Китаю домовлятися про всебічне партнерство

285
Азаров їде до Китаю домовлятися про всебічне партнерство

Завтра розпочнеться офіційний візит Прем’єр-міністра України Миколи Азарова до Китаю. Про це він сказав у своєму вступному слові перед початком засідання уряду.

Видео дня

"Українська урядова делегація візьме участь у 10-му Боаоському форумі, який вже давно подолав межі Азіатсько-тихоокеанського регіону і зміцнив репутацію східного Давосу", – наголосив Прем’єр.

Микола Азаров також зауважив, що українська урядова делегація проведе переговори з керівництвом Китайської Народної Республіки. "Україна не лише готова увійти в глобальну дискусію про причини і подальший розвиток нових викликів, але й брати активну участь у їхньому подоланні. Наше завдання - довести до представників країн, які сьогодні демонструють найвищі темпи розвитку, перевагу інвестиційно-іноваційного співробітництва з Україною", - сказав він.

Глава уряду також зауважив, що Україна надає особливого значення розвитку партнерських зв’язків з КНР. Також, за словами Миколи Азарова, всебічне партнерство з Китаєм є важливим вектором української зовнішньої політики. "Наші китайські партнери вже беруть участь в реалізації українських інфраструктурних проектів. Серед спільних українсько-китайських проектів, які зараз на стадії реалізації, можна відмітити будівництво залізничної дороги сполученням Київ – Міжнародний аеропорт "Бориспіль"… Заплановано проект з технічного переоснащення трьох шахт в Луганській та Донецькій областях, ще декілька угод щодо розвитку таких проектів ми підпишемо під час перебування в КНР", - розповів Прем’єр.