newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Автомобілі можуть подорожчати на 40%

207
Автомобілі можуть подорожчати на 40%

Якщо Україна введе спеціальні мита на імпорт автомобілів, їх вартість може підвищитися на 40%. Таке припущення зробив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. "Для українців автомобілі просто можуть подорожчати на 40%", - сказав він.

Видео дня

Назаренко нагадав, що кілька років тому Україна вводила мито в розмірі 31,7% на імпорт вітчизняних автомобілів, що, на його думку, призвело до негативних наслідків на ринку. Він відзначив, що ВААІД має намір звертатися до суду з приводу порушення Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі спецрозслідування щодо імпорту автомобілів незалежно від країни походження.

"Ми будемо подавати до суду стосовно рішення про порушення спецрозслідування, тому що ми вважаємо, що воно порушено не у відповідності з українськими законами", - сказав Назаренко. Він також повідомив, що введення спецмита на імпорт автомобілів вже може відбутися в середині серпня. 30 червня Україна вирішила почати спеціальне розслідування щодо імпорту легкових автомобілів незалежно від країни походження й експорту.