УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ситуація зі здоров'ям Тимошенко нагадує отруєння Ющенка - Єфремов

297
Ситуація зі здоров'ям Тимошенко нагадує отруєння Ющенка - Єфремов

Ситуація, яка склалась навколо нібито погіршення здоров'я екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко в Качанівській колонії, нагадує ситуацію, яка склалась в свій час з отруєнням Віктора Ющенка. Про це голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив на брифінгу, коментуючи заяви опозиції щодо нещодавнього непритомного стану ув'язненої Тимошенко. "Як мені видається, за цим стоїть щось інше. Аж надто це нагадує ситуацію з отруєнням Ющенка. Але це моє бачення. Можливо я помиляюсь", - зауважив Єфремов.

Видео дня

Нардеп висловив сумнів в доцільності створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо стану здоров'я екс-прем'єр-міністра. "Враховуючи те, що керівники пенітенціарної служби і МОЗ заявили про готовність надати відповіді на ці депутатські запити, створити ТСК - на чому наполягають наші колеги з опозиції - це означатиме просто політизування ситуації", - зауважив він.

Єфремов зазначив, що на сьогоднішній Погоджувальній раді керівників парламентських фракцій за участі керівників МОЗ і Пенітенціарної служби на всі запитання нардепів були надані відповіді. "З нашої точки зору якоїсь екстравагантної ситуації там просто немає (щодо непритомності Тимошенко). Представник МОЗ кілька разів заявила, що Тимошенко надається весь комплекс медичних послуг, яких вона потребує", - зазначив він. Водночас політик нагадав, що екс-прем'єр-міністр відмовляється роботи розвернутий аналіз складу крові, хоча МОЗ і гарантує проведення цього аналізу в лабораторії, яку обере сама ув'язнена.