newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

З України вислано ще одного "злодія в законі"

273
З України вислано ще одного 'злодія в законі'

З території України вислано ще одного "злодія в законі" - громадянина РФ, відомого в кримінальних колах як "Вальтер", якого днями було затримано в Києві. Про це повідомили у прес-службі МВС. Йому заборонено в’їзд на територію нашої країни терміном на 5 років.

Видео дня

За інформацією правоохоронних органів Російської Федерації, 66-річний чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, в останній раз за незаконний обіг наркотичних засобів. Цей громадянин має вплив на ОЗГ, які займаються збутом наркотиків на території України. Крім цього, в 2011 році, після звільнення з місць позбавлення волі, він намагався налагодити контрабандні поставки товарів народного вжитку до нашої держави.

Нагадаємо, у грудні минулого року працівниками ГУБОЗ одночасно у містах Львові та Києві затримано раніше засуджених 39-річного громадянина Грузії та 37-річного Російської Федерації, відомих у кримінальному світі на прізвиська "Рамаз" і "Ваха". Відносно вказаних осіб також було прийнято рішення про їх видворення та винесено постанову про заборону в'їзду на територію України терміном на п’ять років. Всього упродовж 2011 року завдяки зусиллям підрозділів БОЗ за межі України видворено дев’ять осіб даної категорії, ще чотири притягнуто до кримінальної відповідальності.