newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Поліцейські хочуть заглянути під сукні нареченим

3,4 т.
Поліцейські хочуть заглянути під сукні нареченим

Бразильські законодавці стурбовані поширеною практикою укладання священих вузів шлюбу в соборах і церквах країни нареченими, які прибули для здійснення священого таїнства у весільній сукні, але без трусів.

Видео дня

Феномен породжений сучасним марновірством, згідно з яким укладений подібним чином шлюб виявиться більш довговічним.

Депутат Бразильської Республіканської Партії від міста Віла Вельха Озіас Зізі вимагає прийняти закон, який не тільки зобов'яже наречену прибути на одруження в трусах, а й обмежить розмір вирізу на грудях, щоб не бентежити зайвий раз попів, які роблять обряд.

Зізі так пояснює свою ініціативу: "В останні роки сильно поширилася мода приходити до церкви на одруження без трусів. Жінки вірять, що це продовжить їхній шлюб. Людина, звичайно ж, може укласти шлюб як йому в голову спаде, але входячи в Храм Божий, вона повинна виявляти деяку повагу, і одним із символів такого є труси".

Самі попи, однак, ініціативи завзятого законотворця не підтримали. Один із них заявив: "Мені цікаво знати, яким чином передбачається дотримання цього закону. На вході до церкви поставлять поліцейського, і він кожній нареченій буде під спідницю лізти?"