УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Американська вчителька заради відпустки інсценувала смерть дочки

207
Американська вчителька заради відпустки інсценувала смерть дочки

Шкільна вчителька з Нью-Йорка інсценувала смерть власної дочки заради двотижневої відпустки на Коста-Ріці. Про це повідомляє New York Daily News.

Видео дня

Як повідомляється, заради відпустки на карибському курорті навесні 2010 року 58-річна Джоан Барнетт попросила одну зі своїх дочок подзвонити в школу і повідомити, що у її сестри стався серцевий напад на Коста-Ріці. Потім інша дочка Барнетт повідомила школу про те, що сестра померла. Як підтвердження смерті дочки Джоан Барнетт відправила роботодавцям факсом підроблене свідоцтво про смерть.

Проте незабаром керівництво навчального закладу розкрило махінацію. Перевірочна комісія звернула увагу на нестандартний шрифт в свідоцтві про смерть і нерівне розташування рядків. Влада Коста-Ріки підтвердили, що свідоцтво є підробкою, а його номер був виданий при оформленні чоловіка, який помер в 2005 році.

Як вдалося з'ясувати слідству, Джоанн Барнетт забронювала квитки на Коста-Ріку більш ніж за три тижні до того, як повідомила про смерть дочки. На допиті вчителька стверджувала, що її дочка дійсно померла. На підтвердження Барнетт надала інше підроблене свідоцтво про смерть.

За результатами розслідування Барнетт втратила роботу в школі. Восени 2011 року суд Манхеттена визнав американку винною в підробці документів. Яке покарання понесла Барнетт, не уточнюється.