УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Нежить впливає на водія, як чотири подвійних віскі

198
Нежить впливає на водія, як чотири подвійних віскі

Нежить також згубно позначається на реакціях водія, як чотири порції подвійного віскі. Про це заявили експерти з безпеки руху в ході дослідження, замовленого британською страховою компанією Young Marmalade.

Видео дня

Як з'ясувалося, в разі застуди загальний рівень водіння знижується на 60%, повідомляють зарубіжні ЗМІ. На основі аналізу даних "чорних скриньок", що фіксували стиль водіння сотень водіїв, були зроблені висновки про те, що через банальний нежить у людини за кермом знижується швидкість реакції, їй важче концентруватися на дорозі. Застуджений водій частіше раптово тисне на гальма, йому важче паркуватися і проходити через повороти.

У страхових компаніях вважають, що з вини застуджених водіїв щорічно відбуваються тисячі аварій. При цьому в публікації наголошується, що офіційних даних, підтверджуючих це, не існує.

Раніше, психологи Манчестерського університету Великобританії прийшли до висновку, що агресивна манера водіння чоловіків пояснюється успадкованими мисливськими інстинктами їхніх доісторичних предків.