УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

4 кг наркотиків знайшли митники у коробках із пральним порошком

294
4 кг наркотиків знайшли митники у коробках із пральним порошком

Митники припинили спробу незаконного переміщення через митний кордон України особливо небезпечних наркотичних засобів вагою понад 4 кілограми. Про це повідомили у прес-службі Державної митної служби України.

Видео дня

Митна служба порушила кримінальну справу за фактом незаконного ввезення до України із приховуванням від митного контролю особливо небезпечних наркотичних засобів і психотропних речовин в особливо великих розмірах.

Митники вкотре виявили факт незаконного переміщення наркотичних засобів, а саме порошкоподібної речовини білого кольору в п'яти пакунках і одного пакунку таблеток зеленого кольору, що містять у своєму складі психотропні та особливо небезпечні наркотичні засоби.

Під час проведення митного контролю вантажного відсіку рейсового автобуса у двох дорожніх сумках, серед особистих речей громадян, було виявлено дві коробки із пральним порошком і написом на них "Ja" 5,6 кг "Vollmaschmittel". Під час детального огляду коробок із пральним порошком митники серед прального порошку виявили по три пакети з порошкоподібною речовиною та таблетками.

У першій коробці було три пакунки із порошкоподібною речовиною білого кольору: пакунок, обтягнутий прозорою плівкою вагою 52 г, а також два пакунки, обтягнуті клейкою стрічкою коричневого кольору, вагою відповідно – 422 г та 1448 г.

У другій коробці іншої дорожньої сумки було виявлено три пакунки, обтягнуті клейкою стрічкою коричневого кольору, у яких була порошкоподібна речовина білого кольору вагою відповідно 1028 та 1030 г; у третьому пакунку - таблетки зеленого кольору вагою брутто 286 г.

Виявлені шість пакетів були вилучені та передані на експертизу. Відповідно до висновку експертизи, виявлені речовини містять у своєму складі: психотропну речовину амфетамін, наркотичний засіб (кокаїн), особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено, а саме - смолу канабісу (гашиш), а також героїн.

Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.305 Кримінального кодексу України.