newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Свободівець погрожував ОВК вогнепальною зброєю

282
Свободівець погрожував ОВК вогнепальною зброєю

В окружній виборчій комісії №223 правоохоронці затримали представника ВО "Свобода", який погрожував членам окружкому та спостерігачам вогнепальною зброєю. Ця людина мала при собі посвідчення журналіста видання "КУНН" на ім’я Пелюстка Віталія Юрійовича, повідомляє пресс-служба кандидата в нардепи Віктора Пилипишина.

"Таким чином, ВО "Свобода" від словесних погроз перейшла до силових дій. Результати можуть бути найтрагічніші – аж до людських жертв. І все з однією метою – за будь-яку ціну, у будь-який спосіб вирвати депутатський мандат, ігноруючи справжні результати волевиявлення киян", - йдеться в заяві Пилипишина.

Кандидат в нардепи закликав "Свободу" не "переступати межу закону, простої моралі та людяності і припинити знущання над членами ОВК, які просто виконують свій професійний обов’язок".

Видео дня

"Інакше за злочини своїх молодчиків доведеться нести кримінальну відповідальність. А правоохоронців просимо розібратися в цій ситуації і не допускати більше подібних небезпечних інцидентів", - підкреслив кандидат.

Нагадаємо, в окружній виборчій комісії № 223 триває підрахунок голосів. За даними ЦВК, після опрацювання 67,32% бюлетенів, з невеликим відривом лідирує Юрій Левченко (ВО "Свобода"), а само висуванець Віктор Пилипишин на другому місці.