УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Викрито незаконне виготовлення лікувальних тренажерів

396
Викрито незаконне виготовлення лікувальних тренажерів

Працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Черкаській області припинили протиправну діяльність одного з приватних підприємств у м.Сміла, що займалося незаконним виготовленням тренажерів Євмінова. Під час санкціонованого обшуку на території складу було виявлено та вилучено дев’ять готових до реалізації профілакторів та матеріали, з яких вони виготовлялися.

Видео дня

Три роки тому, оцінивши реальну можливість отримання прибутку, винахідник спробував виготовляти тренажери, й справа пішла. На території орендованих складів обладнали пилораму. Для розвитку бізнесу директор взяв на роботу семеро, які займалися виготовленням підробок. Кожен тренажер продавали по 450 гривень, у той час, коли вартість справжнього складає 1500 гривень. Близько трьох років процвітав бізнес, поки злочинну діяльність не викрили співробітники УДСБЕЗ.

Продукція приватного підприємства реклами не потребувала. Жителі м.Сміла та району самі зверталися за профілакторами. Наразі правоохоронці встановлюють кількість реалізованих виробів.

Оцінкою діяльності зухвалих підприємців буде стаття 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання товарного знаку). Згідно данних ГУМВС України